Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

X. Kerület környékén, közelében ismertek, jó megbízható nőgyógyászt, aki lehetőleg nő?

:)

2011. márc. 6. 21:49  Privát üzenet  

A válaszok
Szia, nőt nem tudok sajnos ajánlani neked-de én évek óta a 18. kerületi szakrendelőbe járok Séra Péter doktorúrhoz. Maximálisan meg vagyok vele elégedve! Én ajánlom....

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. márc. 6. 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, utána nézek :)

# 2/6Időpont 2011. márc. 7. 20:49 Privát üzenet

Én Dr Varga-Horgosi Ágnest én csak ajánlani tudom, profi, körültekintő, és nagyon rendes.

[link]

itt megtudod nézni a beosztását.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011. márc. 9. 21:17 Privát üzenet

Kedves kérdező!

Miben kell megbízható legyen egy nőgyógyász? Hogy nem lopja el a retikülöd?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2011. márc. 9. 22:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

számomra, az a megbízható nőgyógyász, aki jól végzi a dolgát, pl volt osztálytársam, aki elment egyhez, és nagyon durván bánt vele, azóta se mer elmenni más nőgyógyászhoz sem..., úgy érzem, hogy egy korrekt választ tettem fel, nem kérek kötekedős megjegyzéseket...

a többieknek köszönöm

# 5/6Időpont 2011. márc. 9. 22:10 Privát üzenet
Kedves kérdező: a "megbízható" az nem egyenlő a hozzáértő, kedves kifejezésekkel. Gondolom, a betegek sem mind megbízhatóak, nem?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2011. márc. 10. 22:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kecskeméten megbízható, alapos nőgyógyászt ajánljatok?
Volt már p3-as a cytológia eredményetek? Hogyan kezelték? Mi volt az eljárás? Keresek egy megbízható és nem túl drága dokit egyúttal mert az eddigiekben mind csalódtam. Várom a válaszokat!
Ajánlanátok megbízható, nem túl drága magán nőgyógyászt Budapest III. kerületében?
Ajánlanátok hozzáértó, megbizható nogyógyászt?
Göd, Dunakeszi, Vác környékén keresek jó és megbízható nőgyógyászt, aki szintén NŐ! Van ilyen?
Dr. Szabó Gábor rendel még a szigetszentmiklósi (gyártelepi) rendelőintézetben? Vagy ajánlanátok onnan másik megbízható nőgyógyászt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!