Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Négy napja kezdtem el fogamzás...

Négy napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni, és nagyon fáj tőle a hasam, és a fejem, mit lehet ez ellen tenni, normális ez az első napokban?

Figyelt kérdés

első nap ki is hánytam. anya szerint az lehetett a baj, hogy alig ettem egész nap és éhgyomorra vettem be. a 2. és 3. bevétele után nem volt semmi bajom. most arra keltem hogy hányingerem van és fáj a hasam, meg mostmár a fejem is. :S

csak messze van innen nőgyógyász, szerintetek mit lehet tenni, hogy jobban legyek? Minulet-et szedek, állítólag ugyanaz, mint a gestomix 30.


2011. márc. 7. 03:41
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem menj vissza az orvoshoz, nem jó ez hogy hánysz tőle... hacsaknem elkaptad a fosós hányós vírust. barátnőm pl. nem is szedhet foggátlót, mert rosszul lesz tőle.
2011. márc. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!