Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha megvan a menstruációm 7 napig rendben de utána pedig elmúlik jó az is rendben de utána már nem rakok be betétet ugye és ma reggelre megint véreztem ez normális? (ez volt az első menstruációm)

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Első menstruáció az elég kaotikus szokott lenni.

Nekem 2 napig tartott, aztán 3 hónap szünet. Kell egy kis idő, amíg beáll.

Amíg nem érzed úgy, hogy valami baj van, túl sokat vérzel, túl gyakran, addig szerintem ne aggód túl magad :)

Mennyit véreztél most utoljára?

2011. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze ez normális. én másfél éve menstruálok, de nekem még most is elő szokott ez fordulni. sőt, felnőtt korban is teljesen normális ez, mert nem tudom, hogy hallottál-e róla, de amikor menstruálsz, akkor a vér nem mindig ugyanannyira folyik. van amikor egyáltalán nem jön ki vér, valamikor meg 'patakzik'. a menstruáció elején jobban folyik, és a végefelé meg már szinte alig. szóval, nyugi. ez teljesen normális. amúgy azt ajánlják, hogy miután elmúlt a menstruációd, még plusz 2 napra rakjál be betétet, és még ne nagyon menj strandra, mert még nyitva lehet a méhszáj (ahonnan a vér jön) és fertőzéseket kaphatsz a vízben lévő baktériumoktól. ezt főleg a menstruálás közepén tartsd be. ha pedig attól félsz, hogy túl hosszú a menstruáció, megnyugtatlak 3-10 napig normális, ha 'megvan' remélem tudtam segíteni, szép napot!
2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és az se baj, ha túl sokat vérzel. én is nagyon szoktam vérezni...vmikor úgy érzem mintha pisilnék. mindenkinek máshogy működik....van aki alig vérzik, és vannak olyanok is, akik nagyon-nagyon.
2011. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mind kettőtöknek sokat segítettetek! :) és utoljára nagyon keveset véreztem de előtte meg sokat vagy 4-5 napig! :) és még egyszer köszi h írtatok és megnyugtattatok! :) <3 hasznos volt amit írtatok megy a zöld kezecske! :D
2011. júl. 7. 11:18
 5/6 A kérdező kommentje:
és szerintetek mennyi esélye van annak h jövő hónapban is megjön? mert ugye mondják h első években még redszertelen! szerintetek sok esélye van annak h kimarad? :(
2011. júl. 7. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem az első és a második menstruációm közt 7 hét volt. aztán a többinél meg már normálisan egy hónap.

szerintem nagyobb esélye van, hogy nem marad ki...a legtöbb lány ismerősömnek sem maradt ki a második menstruációja, sőt egy kicsi hamarabb jött meg nekik, mint kellett volna, de persze mindenkinek más a teste. :) de nyugi, nem baj, hogyha kimarad, főleg így kamaszkorban teljesen sűrű az ilyen. meg olvastam, hogy néha még felnőttkorban is kimarad egyszer-egyszer.

és köszi a zöld kezecskét! <3 :)

2011. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!