Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt héten Augmentint szedtem...

Múlt héten Augmentint szedtem és gondjaim lettek?

Figyelt kérdés
Viszketek alul, harmadik napja Canesten hüvelykúpot használok és kenegetem magam. Idáig úgy éreztem javult az állapotom, de most este újból erős viszketést érzek, aludni sem tudok emiatt. Mit tegyek? (nőgyógyász csak pénteken rendel)
2011. okt. 19. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez pedig biztosan hüvelygomba lesz. Tejsavas intim mosakodó géllel tisztálkodj, kamillás ülőfürdőt is vehetsz, Canestent használhatod továbbra is (bár nekem pl sosem használt...), pénteken pedig irány a nődoki!
2011. okt. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Canestent elfelejtheted szerintem,szinte senkinek nem használ,már nagyrészt rezisztens rá a hüvelgyomba..

Nekem a dokim valami cns hüvelkyúpot irt fel,nagyon jó,gyógyszertári kb 300 ft,10 db van benne.

2011. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor kezdődött a viszketés, orvoshoz kellett volna menned, és nem Canestennel kísérletezni.
2011. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami kúp kéne -
2014. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg tisztálkodj
2014. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!