Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy hívják azt, mikor egy...

Hogy hívják azt, mikor egy nap sokszor megyek WC-re, de nem híg a székletem, hanem teljesen normális? Van ennek neve?

Figyelt kérdés

Ma már rengetegszer voltam WC-n, olyan mintha hasmenésem lenne, csak éppen nem híg a székletem.

Mi ez? Valakinek volt már ilyen? Menjek vele orvoshoz?


2011. márc. 7. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
túl sokat zabálsz
2011. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez kedves.

48 kiló vagyok, igazából jót tenne lehet, ha sokat "zabálnék", legalább nem fújna el a szél a buszmegállóból reggelente.

De sajnos nem, nem zabálok sokat.

2011. márc. 7. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a hármas szám, az ami még egészségesnek tekinthető. Azaz napi háromtól, háromnaponta egyig.

Szóval ha az állaga rendben van, és múló tünet, akkor azért nem kell megijedni. Ha olyan ételt ettél, amiben sok rost van, vagy egy kicsit fúj, esetleg antibiotikumot szedsz, sok a stre

ssz,akkor lehet ilyen. Én legalábbis ezt figyeltem meg. Ha visszatér, főleg ha székrekedéssel váltakozva, akkor azért beszélj orvossal.

2011. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IBS ?
2011. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyuszika, azt nem írtad, hogy 48 kg vagy!

ez esetben a gasztroenterológust kéne felkeresni, mert sanszos, hogy a 3. igaza van

2011. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2011. márc. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!