Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ennyi idősen...

Normális hogy ennyi idősen még nem állt be normálisan menstruációm?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és kb 2-2,5 éves menstruálok.

Sosem jött meg időben eddig még ráfogtam hogy még nem állt be de mostanra már ideje lenne.(Szűz vagyok még)

Van hogy 3 hónapig is kimarad utána meg jön aztán 2 hónap...

belegondolva normálisan 28 napra még soha nem jött meg...

már nagyon szeretnék normális ciklust(ha így hívják)

nem szeretnék még nőgyógyászhoz menni ezzel az üggyel kapcsolatban...

UI: sokan irják hogy a stressz stb. de normálisan telnek a napjaim nem étkezem rendszertelenül..stb.

SOS.

Segítsetek


2011. márc. 7. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz (úgyis ideje lenne). lehet hormonprobléma is.
2011. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

miért is lenne ideje?

szerintem hülyeség.

egyenlőre még nem akarok szexuális viszonyt folytatni senkivel..addig semmilyen fertőzést nem kaphatok el ameddig nem volt aktusom stb.(na jo lehet de nem komolyat, veszélyeset.)

na mind1

direkt irtam h nem akarok még elmenni de ....

2011. márc. 7. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet hormonprobléma is, azzal pedig muszáj orvoshoz menni.
2011. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen jött meg először és 25 évesen szültem az első gyerekem, addig nekem is jött meg, hogy két hónapban megjött, egy hónapban nem, aztán 4-5 hónapig rendesen időre, majd következő hónapban semmi. Szóval a rendszertelenség mintaképe volt. Mégis amikor kisbabát szerettünk volna szinte elsőre sikerült és a szülés után beállt.

Amikor 15 évesen elmenetem a problémával az orvoshoz, akkor ő azt tanácsolta, hogy amíg nem akarok nemi életet élni, addig semmi gondot nem okoz, ha eljön az ideje a szexnek, akkor írassak fel gyógyszert, amitől beáll a havim rendszeresre és ennyi a megoldás. Szóval én a magam példájából kiindulva azt mondom, hogy nincs nagy gond. De ha biztos akarsz lenni elmehetsz nyugodtan nőgyógyászhoz, mert nem harap, sőt azt is tudja, hogy hogyan vizsgáljon meg egy szűz lányt, ha szükség van rá.

2011. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!