Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm rendes időbe...

A menstruációm rendes időbe megjött, és normálisan betartva az 5 napot! Megijedtem mert mennyiségileg nem a megszokott volt! Megjövetele után 4 nappal csináltam 1 tesztet ami negativ lett! Kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Úr Isten!Mintha csak én írtam volna,de komolyan.nekem is ugyanúgy 5 napig tartott,de a mennyisége nagyon nem az átlagos volt.Én is csináltam tesztet(reggeli első pisiből,hogy tuti legyen a dolog)és negatív lett.

Szerintem egyikünk se terhes.Ha megis jött(csak nem úgy épp,mint eddig)és a teszt is negatív,akkor biztosak lehetünk.de ez csak én véleményem.Azért várd meg mit írnak még.

2011. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ez érdekes, mert ebben a hónapban nekem is igy jött meg. A mennyiségével volt a baj, nem mondom hogy nagyon kevés jött, de jóval kevesebb mint szokott. Eléggé megijedtem, de tesztet nem csinaltam, mert más problémám nem volt. Remelem nincs gond...
2011. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a dokit és azt mondta hogy semmi baj!Nagyon sok minden befolyásolja!Stressz,pszichés dolgok stb,stb!
2011. jan. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!