Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A condyloma műtét fáj illetve...

A condyloma műtét fáj illetve meddig tart a gyógyulási idő?

Figyelt kérdés
a közeljövőben fognak vele műteni, altatás meg minden... és szeretném megtudni, h mire számítsak a gyógyulási időben! Köszönöm
2011. márc. 8. 21:08
 1/3 anonim válasza:
Engem is műtöttek. Az altatástól nagyon féltem, de minden rendben zajlott. Lefeküdtem, vénába kaptam egy injekciót, amit nem is éreztem. Mondták hogy rosszul fogok lenni, mielőtt elalszok. Így is lett. Forgott velem a világ, épp rosszul voltam, de ez csak pár pillanatig tartott. Utána felébresztettek, kivezettek egy másik helységbe, ahol egy darabig feküdtem. Ahogy lassan magamhoz tértem az altatásból, felöltözhettem és mehettem haza. A sebeket éreztem, de bekenték érzéstelenítővel. Nem volt vészes. A gyógyulás alatt amikor nagyon zavart, bekentem valamilyen zselével, és az segített. Ne félj, teljesen kibirható. Kicsit csúnya lesz a seb, de nem fájdalmas. Féltem, hogy probléma lesz majd a pisilés, de nem csípett.
2011. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és a gyógyulási idő... Két hét múlva kellett ellenőrzésre mennem, de akkor még nem gyógyultak be teljesen a sebek.
2011. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2011. márc. 9. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!