Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LÁnyok! Milyennek kell lenni...

LÁnyok! Milyennek kell lenni a hüvelyváladéknak? Már tényleg nem tudom!

Figyelt kérdés

az a lényeg hogy már hónapog óta kezeltek gombás fertőzéssel most voltam tenyésztésen de nincs is benne gomba csak baci amire kaptam szájon át szedhető augmentint.

kérdés:

menzesz után egyből enyhe fehéres folyás?

felnyúltam a hüvelyembe és iylen vizes fehéres krémes cucc van benn ,lényegesen más mint ami eddig volt mikor gombát írtó kúpokkal gyógyszerekkel kezeltek mert akkor tömény fehér és olyan tapadós váladék volt bent.csak nem tudom hoyg normáűlis e hoyg fehéres ?

és miért van közvetlenül menzesz után???

vagy a gyógyszer ahogy írtja a bacikat az folyik ki?egyáltalán van ilyen hogy kifolyik a rossz váladék??nem meg kéne szűnnie odabent?

és ráadásul a bugyimon nem egy helyen van hanem több pici ehlyen van odaszáradva az a váladék.(nem hordok tangát)

szerintetek?

nálatok ez hogy van?

megyek majd kontrollra vissza csak most egyelőre tehetetlen vagyok és nem tudom hoyg most gyógyulok vagy mi vaaan?


2011. márc. 9. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egészséges hüvelyváladék vagy fehér, vagy átlátszó, attól függően, hogy hol tartasz a ciklusodban.
2011. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ha sárga, de a doki azt mondja, nincs semmi bajom? Én váltig állítom neki, hogy kellemetlen illata is van, darabos-nyúlós jellegű és sárga, de szerinte nincs bajom. Ez hogy lehet?

Amúgy a kérdésre nem tudom a választ már én sem. Lehet, hogy a tiéd "is" normális (ahogy az enyém "is").

2011. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor csatlakozom én is... Nekem 2 évig volt vissza-vissza térő fertőzésem, de állítólag meggyógyultam... Azért állítólag,mert én már háromszor mentem vissza a dokihoz tenyésztésre azzal a problémával, hogy fehéres fura állagú folyásom van és néha ég is...

Erre mindhárom alkalommal negatív lett az eredményem!! Amikor megvizsgált már ránézésre is azt mondta, hogy nem lát itt semmi rendellenes folyást!

Szóval úgy néz ki ez is természetes!

2011. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én ezt nem értem ,a bugyimat is megszagoltam ami rajta maradt cucc de nem éreztem semmit csak a bugyim mosópor illatát.

ha a doki mondja hogy nincs benne semmi akkor az jó!!!

nekem nem darabos ,,jaj fene se tudja ,,

2011. márc. 10. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!