Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyennek kell lennie egy...

Milyennek kell lennie egy normális fehérfolyásnak?

Figyelt kérdés

Mert hát az enyém nagyon kellemetlen szagú, ilyen túró állagú, vagyis azért annyira nem, de és még sok is :S Valami betegség lehet? Ha igen, gombás, vagy milyen fajta? És amúgy szűz vagyok.

17/L


2011. febr. 20. 19:46
 1/7 anonim válasza:
Viszket a hüvelyed?
2011. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez semmi esetre sem normális. a normális folyás nem túl nagy mennyiségű, átlátszó-fehér és nincs kellemetlen szaga.

a gombás fertőzéshez rendszerint viszketés is társul, nem tudom, az van-e neked.

mindenképpen fordulj nőgyógyászhoz, csak ő tudja pontosan megállapítani, mi lehet a baj. nem szabad halogatni, komoly következménye is lehet, ha elhanyagolod!

2011. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát..viszketésem az nincs, meg semmi ilyesmi, hogy égne..csak hát más akkor mint a normális :/
2011. febr. 20. 19:56
 4/7 anonim válasza:
Hát akkor nem tudom. Menj el nőgyógyászhoz ő biztos tudni fogja :) De ha lehet minnél elöbb menj !! :)
2011. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én is 17 éves lány vagyok és nekem is ugyonilyen bajom van... Most azzal van a problem,hogy én anyum nem olyan h ezt el lehetne mondani neki...:O

szóval most nőgyógyász kéne de azt sem tudom hogy álljak neki a felkutatásnak,meg azért elég para..

2011. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát akkor az nem lehet kellemes kedves utolsó :S de miért nem lehet vele beszélni ilyenről?:O én anyukámmal lehetne, csak én meg nem merek, mert attól félek, hogy valami hülyeséget fog gondolni, hogy honnan kaphattam el..de mostmár télleg ideje lenne, mert évek óta ilyen, és úgy néz ki, hogy barátommal is mostanában lesz az első, de hát ííígy?! :/
2011. febr. 20. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel jobb ha elmész orvoshoz!
2011. febr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!