Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tévedésből egy nappal később...

Tévedésből egy nappal később vettem be az utolsó fogamzásgátlómat. Az a kérdés, hogy ha a szokásos módon folytatom a tablettaszedést (mintha jó időpontban vettem volna be az utolsót), mennyi idő után nyújt újra biztonságos védelmet a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor valami más a teendő? 2 nappal később, amikor rájöttem a hibára, elolvastam a betegtájékoztató ide vonatkozó részét, és írta, hogy azonnal el kellett volna kezdeni a következő levelet, de ugye én nem kezdtem el. Azért lehetséges, hogy nem vettem észre, hogy egy nap kimaradt, mert minden nap csörög a telefonom, hogy vegyem be, ilyenkor mindig megnézem, hogy van-e még, és ha van, beveszem, és épp nem gondolkodtam, hogy szombat van-e vagy vasárnap. El volt csúszva az időérzékem, és kedden vettem észre, hogy nem stimmelnek a napok.
2011. márc. 10. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát nem vetted be az utolsó előtti szemet?

Szerintem most tartsd meg a szünetet, ha már elkezdted és kezdd el rendesen a következő levéllel, csak védekezzetek mellé!

2011. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bevettem az összes szemet, csak az utolsót 24 órával később, mint kellett volna! Én is ezt akarom csinálni, csak kérdés, hogy mennyi ideig kell még extra védelemre gondolni? :)
2011. márc. 10. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
fogamzasgatlas.hu-n kérdezz meg egy dokit..itt nem fogsz pontos válaszokat kapni,mert senki nem orvos,így nem bízhatsz benne
2011. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szedd be a következőt, mintha rendesen szedted volna.
2011. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!