Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt kezdtem el...

Szoptatás alatt kezdtem el szedni tegnap a fogamzásgátlót, mennyi idő után hat a gyógyszer és mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Most a 2.gyermekem 2 hónapos és védekezés(óvszer) melletti baba lett nem tervezett és nem szeretnék mégy egyszer így babát,azt hallottam,hogy sokan estek teherbe szoptatási idő alatt gyógyszer mellett,úgyhogy nem nagyon bízok meg benne,még nem szedtem sosem mert a gyerekeim előtt nem tudtam szedni mert megzavarta a hormonjaimat,de most úgy gondolom,hogy 2 gyerek után már biztos változott annyit a hormonjaim,hogy tudom szedni!
2009. júl. 7. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Azalia-t szedek, a 6 hetes kontroll óta (már a 2. doboz fogy...). A dokim azt mondta, h 2 hét múlva már teljesen biztonságosan véd és ezt szünet nélkül szedni kell.

Állítólag ezekben a minipill-nek nevezett szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló gyógyszerekben kevesebb hormon van, mint a normálokban.

Szerintem biztos jó lesz neked is!

2009. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!