Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fogamzásgátlótól lehet...

Milyen fogamzásgátlótól lehet hízni?

Figyelt kérdés
Gestomix-et szedek, de ettől semmi.Pedig az orvos azt mondta, hogy ettől fogok.
2011. márc. 10. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő a szervezetednek a tabi, akkor egyiktől sem hízol.Ha meg nem, akkor akármelyiktől.

Ez teljesen egyéni. A tabletta nem arra való, hogy felszedj tőle pár kilót.

2011. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló nem hizlal

csak aki hizékony,erre fogja

én se tudok semmitől hizni,pedig jó lenne vagy 10 kilót

(fogamzásgátlót szedek,csokit zabálok,sporttal is próbáltam,mekiskaja se hizlal engem,az étvágygerjesztőktől pedig hányingerem van)

2011. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"a fogamzásgátló nem hizlal

csak aki hizékony,erre fogja "


Ez baromság. Attól, ,hogy te nem híztál tőle, még nem állíthatod azt, hogy mindenki, aki azt mondja, hogx hízott tőle, az hülye.

Megváltoztatja a hormonháztartást. A hormonháztartás meg elég komplex dolog, mindenre hatással van.

Nem egy nő mondta már, hogy ugyanúgy étkezett, ugyanannyit vagy még többet sportolt, mégis hízott. Aztán csodák csodájára mikor abbahagyta, simán le tudta adni, amit előtte nem...

2011. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fogytam tőle és akkor indultam hízásnak, amikor abbahagytam. A libidóm is akkor csökkent, amikor már nem szedtem. Ez nagyon egyénfüggő! Sajnos valaki hízik tőle.
2011. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok és jól jönne kb 8-10 kg.Bármit eszek, mintha nem ennék semmit se:S köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!