Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El lehet hízni a Diane 35...

El lehet hízni a Diane 35 fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Az orvosom ajánlotta, mert rendszertelen a mensesem és bőrproblémáim is vannak, de félek, hogy elhízok. Rengeteget szenvedtem, hogy elérjem a normális testsúlyomat...

18/L


2011. aug. 5. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy el lehet-e hízni, de én szedtem 2-3 hónapig és végig véreztem! Visszamentem a dokihoz, szerinte normális, hogy 12 napra megjön, majd onnantól folyamatosan vérzek. Hazamentem vártam 1 hónapot, ugyanaz...

Aztán visszamentem dokihoz megint, hogy most mi van, mert lassan elvérzek :D (Na jó, ez túlzás azért) Ez a hülye még mindig mondta, hogy normális... Erre megmagyaráztam neki, hogy mégis hova menjen és azonnal írjon fel nekem valami normális bogyót. Sikeresen kaptam másikat, de szerencsére már évek óta nem szedek ilyen bogyókat... Saját bőrömön tapasztaltam, hogy erősen libidócsökkentő, úgyhogy inkább megoldjuk másképp a védekezést! :)

2011. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Diane 35-öt soha semmilyen körülmények között nem szedném.Egyszer ajánlotta az orvosom,hogy az milyen jó tabletta,meg mennyire meg van vele elégedve...a válaszom az volt,hogy köszönöm,de nem kérem,mert ha olyan jó lenne akkor miért tiltották be külföldön?Kérdeztem a dokimtól..erre már nem tudott mit válaszolni.Én a Graciált szedem,nagyon jó soha eddig nem volt vele semmilyen problémám,a menstruációm is teljesen rendszeres tőle.Nem híztam egy kilót sem tőle,pedig régóta szedem.
2011. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13:57: Uhh, ezt nem is tudtam! Durva!!!

Ja, én vagyok az első válaszoló! Én utána Harmonet-et szedtem éveken keresztül, teljesen megbízható, de a Gracial-ról is jót hallottam :)

2011. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én évekig szedtem de nem hiztam tőle. de már évekekl ezelőtt abbahagytam
2011. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!