Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétfőn fog megjönni a menzesze...

Hétfőn fog megjönni a menzeszem, de hétfőn mennék az Aquaworld-be is fürdeni. Szerintetek nem gond, ha 1-2 szemmel tovább szedem a gyógyszerem, hogy ne pont akkor jöjjön meg, hanem mondjuk csak másnap?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már eltolod akkor told ki 1 hónappal.De esélyes,hogy pecsételős vérzésed lesz az eredeti mensi napokban,tamponnal készülj fel ,legalább minivel.
2011. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tampon miért nem jó?
2011. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, gond.

1-2 szemmel semmit sem érsz el, csak azt, hogy még vagy 2 hónapig kusza lesz a vérzésed és kiegészítő védekezést kell használnotok.

Ha nem szeretnéd, hogy megjöjjön, akkor szünet nélkül kezd el szedni a következő levelet. Végig.

Ez a helyes eljárás ilyen esetben.

2011. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én, amikor tovább szedtem egy 16 km-es túra miatt, egy teljes új levelet kellett beszednem. Megbeszéltem a dokival.

2011. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tavaly, nyaralásra jött volna meg pont, akkor tovább szedtem, ahogy az elő van írva. Az eredmény köztes vérzés lett és mehettem nőgyógyászhoz. Teljes levél beszedésével nem kísérletezem többet. Ezért gondoltam, hogy csak 1 szemmel szedek be többet...:S de akkor ezt is elvetem:s
2011. márc. 10. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tovább lehet szedni 1 szemmel olykor-olykor. Miért nem az orvosoddal beszéled meg a kérdést? Tájékozottabb, mint az ide írók többsége.
2011. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!