Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor hogy? Nov.9re kaptam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy? Nov.9re kaptam csak időpontot a nőgyógyászhoz, de addigra elfogy a gyógyszerem és már elsején el kellene kezdenem szedni a gyógyszert. Tehát nem gond az a párnap kiesés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 14:02
 1/8 anonim válasza:
Hát nem kéne kihagyni szerintem! Amugy én a háziorvosnál szoktam kiíratni, ő is ugyanugy kiírhatja sőt olcsobban!
2010. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De gond. Írasd fel a háziorvosoddal vagy szólj a nőgyógyásznak, hogy korábbi időpont kell és csak gyógyszerért mennél.
2010. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne gond! Ha hosszabb szünetet tartasz, akkor nem leszel védett, plusz összezavarod a ciklusodat is. Három dolgot tehetsz. Az első, hogy visszahívod a rendelőt, hogy neked az késő, mert 1-én már szedned kell a gyógyszert. A második, hogy elballagsz a háziorvoshoz és elmondod mi a szitu és kérsz tőle receptet. A harmadik, hogy elmész gyógyszertárba, elmondod, hogy ilyen gyógyszert szedsz, de recepted csak ekkor lesz. Utóbbi két esetben biztos a siker, ha van nálad papír a nőgyógyásztól, hogy volt egy éven belül rákszűrésed, meg hogy ezt a gyógyszert szeded. A gyógyszertárban több mint valószínű, hogy nem fognak azzal sem foglalkozni, ki szokták adni a gyógyszert recept nélkül is.


Szóval egy a lényeg, mindenképpen oldd meg, hogy legyen gyógyszered elsejére!


26/N

2010. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kb ilyesmi válaszokat vártam :)gondoltam én is a házidokira de mikor legutóbb voltam nődokinál, rákszűrést sajna nem tudott csinálni...na de megoldom, köszönöm :)
2010. okt. 11. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:

de ha csak gyógyszert mész feliratni orvoshoz, akkor ahhoz nem is kell időpont

én sztk ba szoktam menni, oda nem kell

2010. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell időpont,odamész,bejelentkezel,megmondod,hogy mi van és bemehetsz. Vagy ha magánrendelésre jársz,akkor erre az egy alkalomra menjél sztk-ba szakrendelésre és meg van oldva.
2010. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de mivel múltkor nem tudott rákszűrést csinálni,így muszáj volt időpontot kérnem
2010. okt. 11. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Az oké, majd megcsinálja akkor, de gyógyszeríratásra menj be mindenképp, mert baj az ha egy hét kiesik.
2010. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!