Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rákszűrés után...

Nőgyógyászati rákszűrés után ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam először rákszűrésen. Levette a doki a mintát, olyan kaparászást éreztem, kellemetlen volt.A doki mondta, hogy lát kezdődő gombás fertőzést, ezért írt ki Candibene kúpot. Éjjelre fel is tettem, és napközben, ahogy jött ki belőlem a kúp, rózsaszínes színe volt, picit véres. Normális ez rákszűrés után? A mintavétel miatt van ez, vagy a kúp miatt? Miután betettem a kúpot kicsit csípett, de aztan el is múlt.Köszönöm előre is a válaszokat

20/L


2011. márc. 10. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Semmi baj nincs ne aggódj.A rákszürés után is lehet pecsételő vérzés,de Nálad valószinü a kúp miatt van.Felmarja picit a hüvelyfalát,és attól van ez a rózsaszines folyás.Nekem is volt már ilyen,1-2 nap és elmúlik.
2011. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :D remélem, hogy elmúlik, mert rettenetesen félek a nőgyógyásztol. Tegnap nem láttam, hogy véreztem volna, mert fekete bugyi volt rajtam, azon meg nem lattam semmit. De így a kúppal együtt....kicsit megijedtem.
2011. márc. 10. 20:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést az újabb kérdésért, de ezt még elfelejtettem megkérdezni: a 3-4 havonta jelentkező gombás fertőzés összefüggésben lehet a rákkal? Vagy semmi közük egymáshoz? Nekem elég gyakran van ilyen panaszom, ha kezelem,2 nap utan elmúlik.
2011. márc. 10. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne idegeskedj.Nekem állandó hüvelygyulladásom van,hiába kaptam kúpokat ugyanúgy megmarad a folyás.Nem hiszem hogy köze van a rákhoz a gombás fertőzésnek.De ez a rózsaszinezés tuti a kúptól van,nyugi!Nekem a terhesség alatt volt,na akkor beparáztam,akkor mondta a doki.
2011. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!