Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha vkinek "szagos...

Normális az, ha vkinek "szagos" folyásos lesz a nap végére a bugyija? Más is van így? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy hol tartasz a ciklusban, a közepén, ill. menstruáció előtt természetes a kicsit bővebb folyás, ill. a hüvelynek van egyfajta öntisztító folyamata is. Mondjuk ha szagos a folyás, az utalhat valami kisebb fertőzésre is.
2011. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha szedek vitamint, attól elmúlhat? vagy ide mindenképp nőgyógyász kell?
2011. márc. 11. 22:30
 3/11 anonim válasza:
100%
Igen nekem is ilyen volt régen. Elmentem nogyógyászhoz és azt mondta,hogy ferozés. Felírt egy huvelykúpot , az nagyon nagyon hatásos volt nekem, mert utánna már egyáltalán nem volt semmi, csak az a rendes átlátszó, szagtalan kevéske folyás! Szerintem menj el te is. Ha érdekel leírom a huvelykúp nevét, csak receptre kapható!
2011. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
érdekel!
2011. márc. 11. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha sűrű fehér tej vagy krémszerű, lehet gyulladás, nekem volt olyanom... :S arra ad a nőgyógyász kúpot.

Ha sárgásfehér turószerű, viszket és stb akkor meg a reklámból jól ismert hüvelygomba... Erre viszont vény nélkül kapsz gyógyszert.

2011. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
előbbi :(
2011. márc. 11. 22:42
 7/11 anonim válasza:
74%

Nem a reklám helye, de CNS huvelykúp a neve! Nekem bevált. Szintén nekem is suru , fehér volt. felnyúltam és teli lett az ujjam vele. De amióta ezt használom, tokéletesen elmúlt! Remélem beválik neked is. Nyugodtan kérdezz rá a dokidnál,hogy felírható e a te esetedben ez a kúp!

Remélem elmúlik! :) Clau

2011. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 11. 23:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elmész, legalább megnyugszol, hogy nincs semmi bajod.
2011. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
van olyan, h ez "csak úgy, magától" elmúlna? Vagy intim lemosóval elmulasztható?
2011. márc. 13. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!