Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet két és fél éves...

Mitől lehet két és fél éves kislányomnak barnás fehéres folyásos a bugyija?

Figyelt kérdés
Volt már kislányotokkal is hasonló?Mit mondott rá az orvos,mitől volt?
2011. máj. 23. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami kis fertőzés lehet!!!Beszélj dokival!nem strandoltatok?Bár abban a korban van,hogy akár piszkos kézzel is odanyúlkál és elkaphatott valamit...
2011. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem strandoltunk,de ugye jó idő van,tegnap bugyiba,meg kis szoknyába volt,és leült a homokozóba is,meg mindenhova.meg már ovis,és az oviba meg nem segítenek neki pisilés után kitörölni a punciját,nem tudom attól lehet-e.
2011. máj. 23. 08:11
 3/9 anonim ***** válasza:
attól nem igazán,de a leüléstől igen!!!
2011. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fel is fázhatott,becsapós az idő..
2011. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem törölte a kakiláskor visszafelé, kis széklet jutott a hüvelybe? Ez lehet egy fertőzés is..
2011. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kakiláskor mindig én törlöm neki,arra nagyon figyelek,oviba meg nem kakil,inkább tartja hazáig,mert ahhoz mindig én kellek neki.Ha lesz még neki,holnap megmutatom orvosnak.
2011. máj. 23. 08:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont ezért adok a lányaimra-ovisok-egy vékony kis leggingset a szoknya alá,nem szeretem ha csak bugyiban üldögélnek pl a homokban.
2011. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsóval maximálisan egyetértek.

Amúgy egyszer berohantunk a kórházba a kislányommal, mert zöldes cucc jött ki a nunijából, de nem tenyészett ki semmi kórokozó (akkor), így azt mondták, popsikenőcs kerülhetett bele.

2011. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nyúlt piszkos kézzel a puncijához?
2011. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!