Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógymódot (akár...

Milyen gyógymódot (akár alternatív) javasoltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nekem fél éve tart ez a szörnyű viszketés és folyás. Rengeteget jártam nőgyógyászhoz vele, írtak fel mindenfélét, gombára is, baktériumra is, de semmi nem használ. Van olyan, hogy valamelyiktől elmúlik, de egy héten belül kiújul, és van, hogy el sem múlik. Úgy érzem, hogy a nőgyógyászok (mert többnél is voltam) le sem sz*rják, csak felírogatnak mindent. A rákszűrésen, 3 hónapja baktériuomot mutatott ki, gombát nem. Írt fel arra is az orvos mindenfélét, nem használt... Natúr joghurtot, teafaolajat már próbáltam, nem használt....

A párommal romokban hever a szexuális életünk ezáltal, és mindkettőnknek rossz, de nekem főképp a viszketés miatt, neki meg a szexhiány miatt.

Kérlek segítsetek!!!!!!!!


2011. márc. 11. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátod vizsgálták már?


Nem szoktad "túlmosakodni" magad? Ha a természetes savköpeny szét van bombázva folyton vízzel vagy akár nem megfelelő szappannal, tusfürdővel, tud ilyeneket produkálni.


Milyen fajta bugyit hordasz? A műszálasakat nem lehet magas hőfokon mosni, így simán visszafertőzhetnek. A tanga meg pláne szállítja a nem kívánt dolgokat...


Jársz-e úszni? A klór is teheti. Vagy simán a WC a munkahelyeden, suliban...

2011. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sehol nem ülök le a wc-re, úszni sem járok, és tisztasági betétet hordok. Intim lemosót használok, napi egyszer, ha menstruálok akkor kétszer. A barátom kapott rá kenőcsöt, szájon át szedhető gyógyszert, és a visszafertőzés miatt nem szexelünk egy ideje...:S
2011. márc. 12. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a kamillás-levendulás ülőfürdőt. Lefőzöl jóadag teát, és csüccs. A levendula antiszeptikussága miatt jó, de épp ezért használhatsz helyette kakukkfüvet is. Heti 2-nél többször azért ne, és 20-25 percig max.

Kamillateás körülmosás viszont akár naponta.

Ha 3 hét után nem használ, valsz. később sem fog.


Még 2 dolog jutott eszembe. A WC-k nem csak ráülés miatt fertőzhetnek... Elég csak hozzáérni a kilincshez, amit XY fogott meg előtte, és törölni...


A másik kicsit furin hangzik, de ha végképp semmi más nem lehet, akkor akár ez is: ha nem költöztél mostanában, tehát ugyanaz a csapvíz, mint eddig, akkor is lehet, hogy valamiért klórosabb, vagy vasasabb, és nem bírod.

Illetve a zuhanyrózsát csavard le és folyass át rajta vmi fertőtlenítőt, meg kicsit a csőbe is próbálj juttatni. Hallottam már olyat, hogy ott telepedtek meg a kórokozók.


Per pill. nincs több tippem. :) Gyógyulást!

2011. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megfogadom a tanácsokat. :)
2011. márc. 12. 00:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi minden nem használt, megéri egy hüvelyöblítős kúrát kipróbálnod: Colpocleaner jódos irrigálótabletta, a patikában recept nélkül tudsz venni. A leírás szerint feloldod testmeleg vízben és azzal végzel alapos hüvelyöblítést néhány napon keresztül minden nap. Mivel a világon mindent kipucol belőled, utána mindenképpen használj tejsavas irrigálót vagy hüvelykúpot, hogy visszaállítsd a hüvelyedben a "rendet". Jobbulást!
2011. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!