Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen görcsoldó gyógyszerek...

Milyen görcsoldó gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés

Csak mert van itthon vagy 1000 féle gyógyszer, és biztos van a görcsökre is. Csak nem tudom melyik. Valaki mondana párat? Hátha találok...



12/L


2011. márc. 12. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Algoflex m, nospa, hirtelen nem jut eszembe több.
2011. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És milyen görcsök aranyom? Ha menstruációs görcsök, akkor Algoflex M-et keress, ha nincs, akkor vegyél a gyógysztertárban, direkt erre van, nagyon jó.
2011. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A No-spa például. De szerintem ne vegyél be semmi olyan gyógyszert, amit még nem szedtél korábban, ha egyedül vagy otthon. (Gondolom, igen.) Nem tudod felhívni anyukádat, hogy mit vehetsz be?
2011. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második te agyoniskolázott, nézd már meg, milyen kategóriában van a kérdés, te ész..
2011. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Flector por is oldja a menstruációs görcsöket (én mindig azt iszom), de neked nem biztos, hogy pont az jó is lenne. Mindenképpen kérdezd meg anyukádat!
2011. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak mondanám, a flector kb egyy görcsölő elefántot is kiterít és nagyon nem kéne 12 éves kislánynak javasolni még. A cataflam is eléggé erős gyógyszer, de az még talán belefér ha tényleg annyira vészes a helyzet.
2011. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi! :) Volt itthon no-spa ( vagy micsoda :D ) Azt vettem be! És használt! :)


Köszi mégegyzer!

2011. márc. 14. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!