Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb eseted a mensesed alatt - vagy miatt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmentünk este kirándulni és váratlanul megjött, szerencsére már sötét volt és hosszúkabát rajtam. Még a nadrágom is véres lett.
2011. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tengerparti nyaralás alatt végig, nem kicsit. Másodszor, olyan erős volt a vérzésem, hogy betét+tampon mellett átázott a székem az irodában teljesen a tócsáig. Na ez volt a vége! Orvos!
2011. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az Offért, de kíváncsi lennék az utolsónak, hogy mikor elment ezzel a dokihoz, akkor mit mondott, miért volt olyan erős a vérzés?
2011. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megállapitotta, hogy polipom van a méhemben, valószinű ez okozza a problémát. Csinált egy eü.küretet, ami nem ért semmit. Minden folytatódott tovább még vagy 2-3 évig. Ekkor egy 2 hónapig tartó vérzés után úgy döntött, hogy kiveszi a méhemet. Hüvelyről kivette. Azóta újra élek, és bánom, hogy nem sok-sok évvel hamarabb szabadultam meg a bajtól. A mütét egyébként annyi, hogy inkább az, mint egy foghuzás.
2011. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 13. 19:23
 6/9 anonim válasza:
Még az első 3-4 hónapban, mikor nem volt elég tapasztalatom abban, hogy hogy kell feküdni, mindig foltos lett az ágyam, legalább akkora foltok voltak mint egy krumpli. Emiatt nem, vagy csak ülve mertem aludni, és összesen 2-3 órákat aludtam, ez nagyon rossz volt. Aztán felfedeztem, mire jó egy szűk, testhez álló tesigatya amit 3 éve kinőttem, és abban alszok, az oldalamon, és valamennyire mozdulatlanul. Azóta nincsenek ilyen gondjaim. Egyébként mielőtt valaki reklamálna, hogy egészségtelen mert elszorítja a vérkeringést, közlöm, hogy nyúlós anyag (mint a tornadressz). :) 16/L
2011. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Doruss ***** válasza:
Nekem az, amikor elmentem a nagymamám testvérével nyíregyházára nyaralni. Éppen megvolt, de már úgy éreztem, kezd elmúlni, vagy másfél napja nem jött semmi. Meglátogattuk a rokonait, tök jól éreztem magam, aztán elmentem a mosdóba, és láttam, hogy tiszta vér a betét, de nem volt nálam másik. Wcpapírt tettem be, hogy valahogy átvészeljem, aztán felajánlották, hogy aludjak náluk. Elutasítottam, de nem mondtam meg, hogy miért. Mondjuk hál'istennek mentségemre szolgált, hogy másnap mentünk haza és össze kell pakolni, úgyhogy szerencsémre nem történt semmi. :)
2011. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz a női lét. Szegény nők!
2011. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legcikisebb:11 évesen jött meg először.Azt hittem,valami bajom van.Nem szóltam senkinek,nem mertem,de elmentem az orvoshoz,hogy el fogok vérezni.Ő meg mosolygott én viszont tényleg azt hittem,meg fogok halni.És ő mondta,hogy innentől kezdve ez vár rám minden hónapban.Na szép.Anyukámnak nem szóltam,csak amikor már külön költöztünk,akkor került szóba véletlen.De pontos időt akkor már nem tudta mondani.Szóval ciki volt,hogy a doktornő világosított fel,de aztán kiderült,hogy anyukám olyan 13 éves korom körül várta,mert ő 15 évesen menstruált először(17 év van köztünk)

De nekem szerencsém van,mert 85 nap körüliek a ciklusaim(3 havonta szinte)és akkor is 3 napig tart.Szóval nekem nem gond,de akkor a dokinál nagyon rossz volt.

21/L

2011. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!