Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legkellemetlenebb élménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legkellemetlenebb élményed egy randevúról?

Figyelt kérdés
Nekem nem olyan nagy tragédia, de azért nem éppen volt kellemes: a lány meghátrált a csóktól a sokadik randin, utána sajnos nem is lett belőle semmi. :( Nektek? Mi az az élmény, amire nagyon rossz visszaemlékezni?
2010. aug. 31. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
The lack thereof.
2010. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
amikor 2. randin azt mondta hogy legyünk barátok....
2010. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az hogy a lány össze vissza fingott randin :d
2010. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Az,amikor egy srác tök aranyosnak tűnt,csókoloztunk az 1. randin,és a csőtopom alá nyúlt..:S Egyből mondtam neki,hogy vegy ki a kezét..:/ (Kics a melltartó alá is benyúlt..:|)

Nekem nagyon rossz volt,hogy ezt csinta.. :(

És ráadásul,még pofon se vágtam vagy hasonló!:S Pedig sztem kaphatott volna egy kicsit..:S

És,nem hiszem,hogy véletlenül nyúlt alá..


L.15

2010. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Megjelent a randin egy kertész farmergatyában (szerintem ultragáz, akár férfin, akár nőn) és büdö volt a szája :-(((
2010. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedtünk, képet küldött és tök helyes volt, aztán a randira fehér zoknit húzott sötét cipőhöz, nadrághoz... :S Itt még adtam neki egy esélyt, de velem fizettette ki az italát és végig a netről, MSN-ről és a chates haverjairól beszélt. :(
2010. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

fúj miket olvasok:D

nekem nem volt ilyen nagyon gázos még

2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja,nekem is volt olyan,hogy büdös volt a száj..:(:S

Elég kiábrándító volt..:/ (Én fogat szoktam mosni,mielőtt elmek,vagy rágó van nálam..)

14:54-es voltam.

2010. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

15:07


Nem azért, de a rágó szerintem egy alap dolognak kéne mindenkét félnek. A kellemetlen szájszag kiábrándító tud lenni! :P Mondjuk már elég kiábrándító volt az is, hogy meg szeretnél csókolni valakit aki tetszik és sokszor elmész vele, aztán meghátrál és kiakad a sokadik randi végén amikor meg szeretnéd csókolni. :(

2010. aug. 31. 15:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Penztarca/penz (othon felejtettem) nelkül mentem el randira es meghivtam üditöre aztan kegyetlenül leegtem elötte es a pincer elött. Szerencsere megertö volt, legközelebb mar vacsira hivtam penztarcat meg "nyakamba kötöttem". XD
2010. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!