Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hát lehet hogy nagyon hülye...

Hát lehet hogy nagyon hülye kérdés, de leborotváltam a puncimat és kicsit megvágtam. Ilyenkor lehet rá kenni testápolót vagy valamit?

Figyelt kérdés
ne nézzetek hülyének:/ normális válaszokat várok !köszönöm:)
2011. márc. 15. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nézünk hülyének...!

Hol vágtad el,melyik részen?

2011. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is valamikor megvágom magam, attól függ milyen mélyen sikerült. Próbáld ki, hogy bekened és ha csíp mosd le.
2011. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megvágtad, akkor ne kenj rá semmit, hanem hagyd, hogy beszáradjon a seb és utána öltözz fel. Vagy ha olyan helyen van, akkor tegyél rá egy ragtapaszt. De semmiképpen sem testápolót, a sebbe nem szabad kenni semmit. Gondolom, nem olyan mély, hogy magától ne gyógyuljon be, ez nem is igényel semmit, csak ki kell jól mosni, de ha téged megnyugtat, akkor jóddal lefertőtlenítheted körülötte.
2011. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért néznénk hülyének? Sokan vágják meg magukat, miközben a puncijukat borotválják.
2011. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát akkor jó:D köszönöm a válaszokat!:)
2011. márc. 15. 18:02
 6/6 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ , és még 1 kérdés:) ha nem vágom meg, akkor bekenhetem testápolóval, vagy inkább ne:S :)?
2011. márc. 15. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!