Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diétával kapcsolatos...

Candida diétával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Először is nekem nem a belemmel van gond (tudtommal), hanem a hüvelygomba miatt.

Pont ezért kérdezem, hogy mennyire kell szigorúan venni?

Mert tegnap a nőgyógyász azt mondta, hogy az édességeket hagyjam el, meg a cukrot nagyjából egy jó darabig, és "ha megnézed interneten, hogy candida diéta, kihoz egy csomó találatot, ott is le van írva".

Másrészt ha meg kell csinálnom mégis, akkor mi az, hogy a szigorú 2-3 hét, az egész meg 3-6 hónap?!?!?!?!

2 vagy 3 hét?! 3 vagy 6 hónap, az a fele, nagyon nem mindegy szerintem!

Másrészt hogy lehet majd túlvészelni a karácsonyt mindenféle jó dolog nélkül (szaloncukor, töltött káposzta mellé tejföl, bejgli, stb. ami még szerencsére nem jut eszembe)

Meg milyen húsokat lehet enni? Mert olvastam, hogy van, amit lehet, de nem tudom miket.

Amúgy meg utána visszajön? Mert akkor feleslegesen nem kínzom magam, én édes dolgok nélkül nem érzem jól magam, így is válogatós vagyok :\


2011. okt. 11. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

sürgősen javaslom, hogy keress egy normális orvost - candida-diéta azoknak való, akik súlyos bélrendszert érintő candida-fertőzésben szenvednek


milyen panaszaid vannak? kenettenyésztést csinált az orvosod? mit írt fel?

2011. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jóó, ezért kérdem, hogy akkor lehet, hogy "csak az édességet kell elhagyni, meg a cukrot"? nem kell az egész tortúrát?
2011. okt. 11. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

inkább a candisa-diétát hagyd ki, mert nincs értelme?????????


milyen panaszaid vannak? kenettenyésztés volt???? mit írt fel az orvos????

2011. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!