Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb egy hete fáj a bal mellem....

Kb egy hete fáj a bal mellem. Nem folyamatosan csak néha mintha bele-bele nyilallna valami na meg érzékenyebb is mindkettő. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
átvizsgáltam a melleimet semmi gyanús csomót nem találtam, épp menstruáció után vagyok, előtte kezdett fájni mindkét mellem (ez nálam minid így van mensi előtt) de utána mindig el szokott múlni. most meg a bal valahogy még mindig fájogat a másik is kicsit érzékenyebb. orvoshoz csak 3 hét múlva tudok menni mivel pont külföldön vagyok. hormonoktól lehet?
2011. márc. 18. 14:30
 1/3 Raffi ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Nem feszülős érzés volt hanem rendes fájdalom. És csak a jobb oldalon.

Egyszer olvastam az ujságban, hogy a B vitamin hiány okozhat mellfájdalmat.

Nekem bevált, próbáld ki, lehet hogy neked is segít.

Egyébként nem érzed olyankor, hogy a vállad is le akar "szakadni"?

2011. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a vállam nem ,inkább csak kicsit kisugárzik a karomba, de nem is ez a jó szó rá:) nem tudom , olyan mintha kicsit égne/bizseregne de nem folyamatosan. mindenképp elmegyek majd vele azért orvoshoz, amúgy is aktuális lenne.

multivitaminos pezsgőtablettát minden reggel iszok, nem tudom hogy ennek ellenére lehet e vitaminhiány.

2011. márc. 18. 16:11
 3/3 Raffi ***** válasza:
Igen, a karom nekem is fájt. Nem tudom hogy a multivitaminban van-e az a fajta b vitamin mint ami a b-komplexben van . Meg ezek a multivitaminok....
2011. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!