Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő, viszkető érzést érzek...

Égő, viszkető érzést érzek odalent és picit piros is? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel kezdődött ilyen kellemetlen viszkető vagy nem is tudom milyen érzés. Volt már valakinek ilyen vagy ehhez hasonló? Mitől lehet? Mit tegyek?
2011. márc. 18. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász... valószínű elkaptál vmi fertőzést. Volt és jelenleg is van ilyen bajom 7 hónapja tart.. ne játsz vele, én felelőség teljes vagyok, mégis szenvedek vele.
2011. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt de nekem egy pár nap múlva elmúlt de lehet az atttól is hoggy nem nagyon mosod meg és hát... hogy úgymondjam koszos
2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló te ritka nagy bunkó vagy! -.-"


Mindenképpen mutasd meg orvosnak, előfordulhat, hogy gombád van. Írni fog rá hüvelytablettát és/vagy kenőcsöt, és pár napon belül elmulasztja a bajt. Jobbulást! (:

2011. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :) De gondolom addig a szexet elfelejthetem? Mert hosszabb idő után végre holnap találkozom a párommal és hát szeretnénk.....de gondolom akkor nem lehet :( vagy?

Amúgy rendesen tisztálkodom, biztosan nem azért ilyen, mert "koszos".

2011. márc. 18. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok


Igen. A szexet ilyen esetben sajnos mellőzni kell, erre az orvos és a gyógyszer dobozában található betegtájékoztató is felhívja a figyelmed. A párod is elkaphatja így, és akkor jönne a "ping-pong" effektus. De pár napig tart a kúra, utána ismét lehet szexelni. :) Jobbulást kívánok Neked!

2011. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!