Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olcsóbb tampont szereték...

Olcsóbb tampont szereték venni, mint az Ob. Ugye ezek is jó minőségűek és nem lesz tőlük valami bajom?

Figyelt kérdés

Várok tapasztalatokat, hogy ki mit használ és hogy jó-e?

:)


2011. márc. 18. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én Tescosat használok(mármint ami ott a legolcsóbb) és nekem nagyon bejött, semmi gondom vele.
2011. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
hát én vettem már naturellát és tescos tampont, hát azokon nincs silk touch borítás és kicsit nehezebb felrakni, de persze nincs nagy különbség köztük.. meg a másik az hogy nem csavart bordájúak
2011. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És mennyire nedvszívóak? Mostanában már magamnak veszem, a diákmelós fizetésemből és elég húzós ára van, múlt hónapban szemeztem az olcsóbbakkal aztán mégse mertem megpróbálni.
2011. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Én is azt használom.
2011. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én a silk touch borításra allergiás vagyok. Az olcsó is jó.
2011. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ezek egyébként mennyibe kerülnek? Mármint az olcsóbbak? még sose néztek igazából azoknak az árát, indig csak az OB-t vettem:)
2011. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
320-380 Ft
2011. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én coopos minit vagy normált használok.Érdekes, hogy valamelyik szériára raknak fátyol borítást, de valamelyikre nem.Nekem addig bírja mint az O.B.Ha cserélni kell akkor mindent cserélni kell.Ez 250 FT/16 db
2011. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jól mondta az előttem szóló, a tescos verzió kb félár, az o.b.-hoz képest.

Engem az érdekelne, hogy o.b.-ból van több méret (mini, normál, light valami, super, super plus) viszont tecsósból csak 2 vagy 3 méretet láttam. Melyik melyiknek felel meg?

2011. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
huh ez tényleg olcsóbb, lehet h majd én is váltok:P
2011. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!