Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6. osztályos vagyok. Az...

6. osztályos vagyok. Az osztályba csak nekem nincs fiúm és csak én nem csókólóztam még. és rajtam röhögnek de én nem szeretek úgy senkit. Nem gáz? Nektek mennyi idősen volt fiútok és mikor csókóloztatok előszőr?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
6-osan??? :D Én 20 vagyok és még nem volt fiúm. Mondjuk nekem nem is kell.
2011. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
74%

Igen ismerős, bár "az én időmben" még nem volt mindenkinek és nem röhögtek ki érte csak én éreztem cinknek... Amúgy 7. év vége utáni nyáron vagyis na érted:D De hamis csók volt a pasi részéről :/

L/15

2011. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
34%
Szerintem nem gáz jobb is hogy megvárod azt a fiút aki igazán tetszik. én 5 hónapja járok egy fiúval és tegnap csókolóztunk először mind ketten. L/12
2011. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
10 év múlva meg te röhögsz rajtuk, ha okosabb leszel náluk és jól fogsz keresni, mert inkább most tanulsz és nem fiúzol.
2011. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A többiek a gázosak nem te! Kedves kérdező az hogy hatodikos létedre nincsen fiúd és még nem csókolóztál az csak egyetlen dolgot jelenthet: NEM VAGY KURV@. Gratulálok :-)

Sajnos a mai tinik túl korán kezdenek el ismerkedni a szexualitással, amikor lelkileg még egyáltalán nem érettek rá. Majd he egyetemista korodban még mindig fenn áll ez a probléma, na akkor kezdj el eggódni :-)

2011. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz!!!

Én is ezt éreztem ennyi idősen, nekem 9.ben lett először barátom, most 20 éves vagyok.

Képzeld el, hogy azok a lányok akik már általánosban azzal "menőztek" hogy van pasijuk, meg miket csinálnak velük, eléggé kiégtek mostanára... Nekem se tetszett senki annyi idősen, és ez normális.

Ne kapkodj el semmit, csak azért mert úgy érzed lemaradsz, és jobban fogsz járni! Majd ha valaki megetetszik, úgyis fogod érezni, hogy mit kell tenni!

2011. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 7. es vagyok és még én sem csókolóztam... hjó csajom volt már de ak is... am csak mondják!!! ők sem.. hidd el :)
2011. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Pffff :"D A mi osztályunkban is megy a csúfolódás mindenért szinte.... Kivéve ez.... Nálunk csak kb. 1-2 ember járt már vkivel, és teljesen semleges téma o_o Most komolyan, milyen osztályba jársz te?! :O xDD

7.es l

2012. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 piriiiiii ***** válasza:

Én most, 16 évesen kaptam az első csókomat. Másodikos vagyok szakközépben. Normális, igazi párkapcsolatom még nem is volt.

Szerintem nem gáz.

Ha hatodikos vagy, akkor körülbelül 11 éves lehetsz. Ami azt jelenti, hogy talán még a menstruációd sem jött meg, és a melled is csak most kezd nőni. Nem vagy még lemaradva semmiről, nagyon nem. Jó pár évig még örülj, hogy nem kell a fiúkkal foglalkoznod, mert bizony az sem mindig móka. :D

2013. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
6.ok korában az ember 12-13 éves de mind1.
2013. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!