Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő létemre túl szőrös vagyok,...

Nő létemre túl szőrös vagyok, hormonális probléma állhat mögötte? A Combom hátul erős szőr van a lábam között mellemnél a hasamnál és egyre jobban erősödik. és persze az arcomon is bajusz.

Figyelt kérdés
mitud nnék vele csinálni, szedjem el vag ymnejek el rovoshoz hormontabletát iratni?
2009. febr. 22. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Igen ez mögött hormon betegség áll.Esetleg pajzsmirigy?

Menj el vele orvoshoz vAlószínűleg felfog írni valami gyógyszer.De elmehetsz vele kozmetikushoz az szépen kiszedi majd a hormon tabletta meg megállítsa a túlzott növekedést.

2009. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

igen, menj endokrinologoshuz.

nem biztos hogy pajzsmirigy, sőőőt

androgán hormonok magas szintje

mellékvesekéreg hormontermelése...

nekem is van, de annyira nem durva csak pár szál....

azáért jó h nem vagyunk egyedül

2009. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos h pajzsmirigy, sőt, de hormon az tuti. Kérj a háziorvostól beutalót az endrokinológiára ők majd kb vért vesznek és lefuttatják az összes hormonodat.
2009. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!