Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha erős vérzés miatt beveszek...

Ha erős vérzés miatt beveszek egy Rutascorbint, lehet valami probléma belőle?

Figyelt kérdés
Ugye ez egy vérzéscsökkentő, csak nem épp ilyen célokra találták ki. Nem rendszeresen szedném, csak egy-egy alkalomról lenne szó. Meddig tart a hatása, kb hány órán keresztül?
2011. márc. 3. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem vérzéscsillapító! Semmiféle hatással nem lesz, pláne nem egy szem.
2011. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont, hogy vérzéscsillapító, akkor is fel szokták írni, ha valakinek sokat vérzik az orra vagy terhesség alatt barnázik...
2011. márc. 3. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez érfalerősítő. Ez nem egyenlő a vérzéscsillapítással.


Ha valakinek sokszor vérzik az orra, akkor gyakran elpattannak az erei. Azért kapja a Rutascorbint, hogy erősebbek legyenek az erei és ne pattanjanak el.


Naponta 3 szemet kell szedni, és időbe telik mire hatása lesz. Nekem vérplazma adáskor elpattant a vénám, arra kellett Rutascorbint szednem, segít a vérömlenyek felszívódásában is.

2011. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, dehogy vérzéscsillapító!!! Nem tudom, honnan szedted ezt. Kapillárisok gyengesége esetén adjuk pl... Vérzéscsillapító például az Exacyl. De ezt nem fogod megkapni vény nélkül.
2011. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:(
2017. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!