Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemény Dr. Vereczkei Gábor...

Vélemény Dr. Vereczkei Gábor szülész-, nőgyógyászról? (Pécs)

Figyelt kérdés

Dr. Vereczkei Gábor az SZTK-ban rendel elvileg ( Kedd: 11:00-17:00 Páros héten: 13:00-19:00 Szerda: 08:00-14:00), de nem tudom, hogy ez a magánrendelése lenne? Illetve, hogy megegyezik e azzal az orvossal, aki a Klinikán (Pécs, Édesanyák útja) egyetemi docens.

Orvost kell választanom, és tanácstalan vagyok, hogy Pécsen kihez menjek... Szeretnék egy jó orvost végre, akinél, ha úgy alakul szülhetek is majd. Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. febr. 23. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én az általad írt orvost nem ismerem ugyan,viszont dr.Koppán Miklós (Édesanyák útja) nagyon jó orvos, figyelmes,emberileg és szakmailag is rendkívül jó,és nagyon emberi,empatikus. Tudom ajánlani. (van magánrendelése is, ha esetleg érdekel) üdv. Eszter
2009. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én hozzá járok fél éve, nagyon jó orvos! az előző 2 dokim /a Veressben/ nem tudott segíteni a bajomon/fájdalmas szex/ írogattak mindeféle drága szar gyógyszert,ami nem használt, a Vereckei pedig csak összecsapta a kezeit és mosolyogva rávágta,hogy: " ó,hát ezen egy hüvelytágító műtéttel könnyen segíthetünk!" És elküldött Pécs legjobb nőgyógyász-sebészéhez,aki prímán megoldotta a bajomat :)


Mindig jókedvű,viccelődős,fiatalos személyiségű doki! Én imádom! :D és ezentúl mindig hozzá fogok járni!!

Nyugodt szívvel ajánlom!

2013. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!