Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Áron szki? /Miskolc/...

Gábor Áron szki? /Miskolc/ (vélemény? )

Figyelt kérdés

Szeptemberben induló Díszműkovács szak érdekelne, és kíváncs lennék hogy ott milyen a közösség, valamint hogy a felvételi mennyire nehéz?.. mert írták, hogy rajzi képességet, és műveltséget nézik.


Tehát ara lennék kíváncsi, hogy ezt milyen szinten nézik?


2011. aug. 9. 12:39
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én oda jártam, csak nem díszműkovácsra. Hogy milyen lesz a közösség az attól függ kik lesznek az osztálytársaid. Egyébként szerintem jó suli, a tanárokkal is minden rendben. Szerintem a felvételi sem annyira nagy ördöngösség,mivel a rajzi képességedet úgyis a suliban fogod tovább fejleszteni. Természetesen kell egy alap tudás és elszántság :).

2011. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!