Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó kialakulása?!

Mellbimbó kialakulása?!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok..lány..olyan a mellbimbóm ami csak hideg v izgalom hatására alakul ki...v nem is tudom h magyarázzam...de már 3 napja fáj ha megnyomom és azóta van rendesen mellbimbóm is...mi lehet ez? (még mielőtt vki rákapna a mellbimbó fájásra...terhes nem lehetek...)
2011. márc. 20. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra gondolhatsz, hogy az emlőbimbó csak hideg vagy izgalom hatására emelkedik ki a bimbóudvar szintjéből. Szerintem ne idegeskedj. Ha gyulladt, vörös, esetleg váladékozik, keress fel egy nőgyógyászt vagy egy sebészt.


végzős orvostanhallgató

2011. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem befelé forduló mellbimbód van!

[link]

viszont azt nem tudom, hogy mostmár miért áll ki, de örülj neki!:)

2011. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hell kössz a válaszokat a cikket elolvasva nekem nem valódi befelé forduló van...:D

am nem piros nem viszket nem váladékozik...csak annyi a bajom h ha megfogom akk fáj de CSAK a mellbimbó...mondjuk j9vphéten szerdán kellene h megjöjjön...és arra gondolok h lehet attól de mondjuk túl korainak tartom...

örülnék is neki h ki áll ha nem fájna megfogáskor :D

2011. márc. 20. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!