Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női klimax. Egy rutin nőgyógyá...

Szijártó Ildikó kérdése:

Női klimax. Egy rutin nőgyógyászati rendelésen voltam. Öt hónapja már nem jött meg a menstruációm. Biztosan terhes vagyok. A hajam zsírosodik, de a legkínzóbb az, hogy izzadok mintha leöntöttek volna egy vödör vízzel? 45 éves

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2011. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 42 éves voltam, amikor elkezdtem klimaxolni. Jó 10 évig iszonyú hőhullámaim voltak. Semmiféle hormonális gyógyszert nem szedtem, csak gyógynövény tartalmúakat, de azok semmit sem használtak. A nőgyógyász majd megállapítja, hogy terhes vagy-e, vagy klimaxolsz.
2011. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Raffi ***** válasza:

Vegyél egy terhességi tesztet!

Akármit is mutat, nem biztos hogy öt hónapos terhes vagy.

Ha meg igen, akkor gondolkodhatsz a gyermek nevén.

2011. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beléptél a klimaxba.
2011. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet korai klímax is, nem feltétlenül terhesség. Ezt egy teszt teljese biztonsággal eldöntheti. Én 38 éves vagyok és már vannak vérzéskimaradásaim... Pedig nem vagyok terhes.
2011. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tetris ***** válasza:

45 évesen még nem vagy igazán a klimaxkorban. Lehet, hogy tényleg terhes vagy. De akkor miért nem rohansz az orvoshoz? 40 év felett már jobban oda kell figyelnie magára egy kismamának.

Én 50 vagyok, és úgy izzadok, mint egy csataló. Tegnap a Tescóban már méregetett is a biztonsági őr, hogy miért vagyok annyira izzadt. Tuti azt hitte, hogy valamit rejtegetek a gatyámban. PEdig csak egy agyonizzadt bugyi volt a gatyámban.

Rajtam meg pattanások is kijöttek, mint tizenéves koromban. Tök ciki.

2011. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!