Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan-zajlik-egy-nőgyógyászat...

Hogyan-zajlik-egy-nőgyógyászati-kezelés? Ha-még-szűz-vagyok-és-csak-azért-megyek-el, mert-rendszertelen-a-menstruációm. -Akkor-is-elküldenek-vérvételre-és-ultrahangra?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha van ultrahang készülék a nőgyógyásznál,valószínűleg azzal fog megvizsgálni.Gondolom vérvételre is mindenképp szükség lesz,mert elsősorban hormonálisan gyanús a probléma.Nem kell ezektől a vizsgálatoktól félni,mindenképp szükségesek.
2009. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én is ilyen miatt mentem nőgyógyászhoz 16 évesen, és nem küldött sehova. Csinált egy vizsgálatot kézzel, és felírt egy hormonkészítményt (nem fog.gátlót).
2009. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy, csak akkor ultrahangoznak, ha a tapintásos vizsgálat alapján gond van. Sok kérdés és alapos válasz van az első vizsgálattal kapcsolatban itt is, bőven utána tudsz olvasni.


(Miért jó ez a kötőjeles írásmód? Olvasni legalábbis nagyon zavaró.)

2009. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm-a-válaszokat!!

bocsika-a-kötőjelekért!!

elromlott-a-billentyűm!

és-más-külömben-egybeír-mindent!:(

2009. máj. 31. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!