Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ob mini után a normál tampon...

Ob mini után a normál tampon felhelyezése mennyire volt nehézkes?

Figyelt kérdés

Mert a minivel nincs semmi bajom. Simán felmegy, meg lejön, csak 2 óránként megtelik. Gondolom akkor a normal kellene nem? Mert az 4 óráig is bírja.

Mini után fájt a normál? vagy milyen volt?


2011. márc. 21. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan próbáld meg,nekem nem fájt. Ha mégsem menne még mindig maradhatsz a picinél,bár én azt csak utolsó 1 nap használom. Végig a nagyot szinte.
2011. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én még szűz voltam, de már akkor is fel tudtam magamnak a legnagyobb tampont is helyezni. Az o.b. Super Plus-t. Így nekem a Normal o.b. felhelyezése sem járt fájdalommal.

L 20

2011. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egymás mellé teszel egy normált és egy minit, te is láthatod, hogy alig van köztük méretbeli eltérés. Nyugodtan használj normált.
2011. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem eleinte voltak problémáim a tampon felhelyezésével, de könnyen megtanultam használni és most már egy jó ideje a normál tampon felhelyezése sem okoz problémát:) Persze, az utolsó 2 napban már nehezebb, mert picit szárazabb már a hüvelyem, mint az első 1-2-3 napban, de ilyenkor többnyire már minit használok, pont emiatt.

Nyugodtan próbáld meg, szerintem nem lesz semmi gond. Ha mégis, hát maradhatsz a mininél még egy darabig.

15/L

2011. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 21. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
ob forever;) énis minivel kezdtem,a silk touch borítás nagyon jó rajta,könnyebben csúszik,mostmár super meg super plust használok,jó nagyok;) de muszály,nekem nem volt bajom az átálással-
2011. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

én minit használok, de mivel holnap utazok, és volt itthon egy csomag normál, egy normált tettem be, hogy kipróbáljam

a feltétel abszolút nem féjt (talán csak egy kicsi nyomó érzést éreztem ) majd megnézem, hogy a kivétel milyen lesz

amugy én összehasonlítottam a minit és a normált, annyi a különbség, hogy a mininek egy kicsit hegyesebb a vége a normálnak kerek, a normál csak egy kicsivel nagyobb

használd nyugodtan

2011. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!