Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok és mini tampont...

Ha szűz vagyok és mini tampont használok, azzal semmi gond nincs. A normállal mi a helyzet? Mennyivel nagyobb mint a mini? Joobban fáj a felhelyezése?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 18:22
 1/9 anonim válasza:
100%
a normállal csak ezért lenne fájdalmasabb, mert vastagabb mint amihez hozzá vagy szokva, és mint gondolom a mininél is az első felhelyezés fájdalmas volt.. amíg nincs más /vagy te magad/ aki odalent játszadozással tágítson, addig maradj mininél.
2011. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xD édesvagy... játszadozik... ok.csá.
2011. máj. 17. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy milyen méretű tampont használsz, nem attól függ, hogy szűz vagy-e vagy sem, hanem a menstruációd erősségétől. Nekem például olykor a mini tampon felhelyezése is fájdalmat okoz, annyira gyenge a vérzésem, pedig távolról sem vagyok már szűz. Tehát ha úgy érzed, hogy kell a normál méretű tampon, akkor bátran próbáld ki. Egyébként nem sokkal nagyobb, mint a mini.

25/N

2011. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De csak kellemetlenebb felhelyezni ha vastagabb nem? :S
2011. máj. 17. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem kellemetlenebb, ha kellő erősségű hozzá a menzeszed.
2011. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én 11 éves korom óta használok tampont és 12 évesen már a normálra kellett váltanom mert nem akartam az első napokban mindig 1 óránként váltani.Természetesen még szűz voltam és semmi probléma nem volt "nem játszadozott senki velem és én sem magammal".Próbáld ki és meglátod.
2011. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 17. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:
nem nyagyobb annyira a mininél,megpróbálhatod nagyon jók az ob-k,lazulj el,óvatosan tedd fel
2011. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a normál méretet, (persze úgy hogy közben ellazulsz),és úgyis érezni fogod hogy megy-e könnyen.
2018. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!