Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg jó a mezei zsurlófűből...

Tényleg jó a mezei zsurlófűből készült tea a narancsbőr kezelésében?

Figyelt kérdés
Ha naponta legalább 3 litert megiszok belőle,akkor van rá esélyem,hogy eltünik,vagy csökkenni fog a narancsbőröm? Nem vagyok nagyon olyan,de azért van,és zavar. Esetleg tapasztalatok?
2011. márc. 22. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi ilyen nem fogja eltüntetni.

csak sporttal, sok ivással és méregtelenítéssel lehet.

2011. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a zsurló meg a csalán tea a legjobb méregtelenítő tea...szóval,ezért is gondoltam.
2011. márc. 27. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:

A teakrol bocsi de nem tudok. A baratnoim kavezaccra eskusznek. En nem tudom kiprobalni, mert nem kavezunk, de ha te igen, akkor furdes elott dorzsizd be a problemas bort a zaccal, majd furcsi.

En meregdraga kremet hasznaltam, ami qrva jo volt es hatott, de hamar elfogyott es nagyon sokba kerult, szoval marad a sport/egeszseges kaja/sok viz.

2011. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!