Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan problémával fordulnék...

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy mitől lehet az, hogy ha együttvagyok a párommal szúró, égető fájdalmat érzek?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál írt fel kúpot és baktériumölő tablettát is. Sajnos eddig semmit nem használt. Lassan már egy hónapja küszködök ezzel, pedig mindig ügyelek a higéniára és nőgyógyászhoz is rendszeresen járok.20L
2011. márc. 24. 22:05
 1/7 anonim válasza:
nem tudom, nem írtad, de remélem, hogy mióta beteg vagy, használtok óvszert, különben folyton csak felülfertőződsz, így nem lenne csoda, ha nem gyógyulsz meg...
2011. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,használtunk legutóbb is,és amióta ez van nem is nagyon vagyunk együtt,mert nagyon kellemetlen... várok még ameddig van a gyógyszerekből,de ha elfogy és nem javulok,akkor irány vissza a dokihoz. fogalmam sincs mi lehet ez,de egyre jobban aggaszt...
2011. márc. 25. 10:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg más tapasztalatok?
2011. márc. 26. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szereted a párodat? Ez attól is lehet, ha érzelmileg igazából nem kötődsz ahhoz akivel együtt vagy, és a tested így "védekezik" az együttlét ellen.
2011. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon szeretem őt. Mindennél fontosabb nekem. Eddig két orvosnál voltam,de nem tudják pontosan megmondani,hogy mi ez... Lehetséges,hogy a fogamzásgátló,de azt mondták még szedjem.
2011. ápr. 23. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj magánklinikára, ott sokkal jobban figyelnek rád, igaz hogy drágább is. De hosszútávon ez sokkal jobban megéri! :) Sok sikert, én drukkolok!
2011. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,az lesz a következő... Már szinte mindent megpróbáltam. Az gyógyszerektől kezdve az egészséges táplálkozásig. Remélem egy magánorvos több tanácsot tud adni.
2011. ápr. 26. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!