Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert keshet? Mar 16-an meg...

Miert keshet? Mar 16-an meg kellett volna jojjon es meg nem jott meg.

Figyelt kérdés
Meg soha nem fekudtem le fiuval es enm is volt senkivel kapcsolatom,es akkor mitol nem jott meg?Lehetseges h a fiutestverem a kadban onkielegitest vegezne akkor belemjuthat?varom valaszaitokat(14 eves panikban levo lany:(()
2009. febr. 24. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pánik, a leírt módon nem lehettél terhes.
2009. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

szia! nyugi, aggodalomra semmi ok! pláne az nem fordulhatott elő amit fent leírtál, lásd be ennek kicsi az esélye! ha esetleg a kádban megtapadt volna néhány spermium, akkor neked pont bele kellett vna ülnöd, annak valahogy feljutni a hüvelyedbe, túlélni a savas közegét, onnan bejutni a méhbe és mégtovább, ráadásul a 28 napból mindössze 2-3 nap okozhatott volna bajt. ennek a valószínűsége gyakorlatilag nulla.

sokkal valószínűbb h vmilyen stresszhatás ért (dolgozat, nem megszokott esemény stb) vagy egész egyszerűen még nem alakult ki a hormonális ritmus a szervezetedben. fiatalkorban ez szinte mindenkinél megesik :)

2009. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj naon naon kocce mrt megnyugtattatok:D:-*ES AMUGY CSAK 4-5 SZOR jott meg meg that meglehet akkor!!!:D:-8nAON KOSZI A VALASZT
2009. febr. 24. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még csak ennyiszer jött meg, akkor az se baj, ha hónapok maradnak ki. Az elején előfordul az ilyen. Ha nem élsz szexuális életet, vagy nem pettingelsz (akkor is történhetnek balesetek), nem eshetsz teherbe.
2009. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42. nap után kell elmenni orvoshoz ha nem jött meg mert akkor lehet gáz, de attól mert a tesód esetleg a kádban... attól NEM leszel terhes! (de ha utána fürdesz legalább jó forró vizzel öblítsd ki) Lehet hogy felfáztál vagy sokat idegeskedtél, esetleg elkaptál valami fertőzést de ne aggódj! Tuti nincs baj ilyenkor még nem is állt be normálisra!!!!!
2009. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még a 42 nap sem gáz. nekem régebben minden ciklusom kb ilyen hosszú volt, szabályosan, de 45-50 naponta jött meg a menzeszem. nemrég írattam fel tablettát és mikor mondtam az orvosnak, azt mondta nincs ezzel semmi baj, a tabletta úgyis helyrerakja
2009. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!