Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájt mikor kihúztam a...

Miért fájt mikor kihúztam a tampont? Ez normális? :S

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a tampont (mini) és mikor kiakartam venni (kb egy óra mulva berakás után) nem tudtam kihúzni, annyira fájt..Zokogtam..Mindenkivel így van, vagy csak velem? :S


16L


2011. márc. 25. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nem telt meg eléggé.Legközelebb hagyd, hogy jobban megteljen, mielőtt kiveszed. Plusz fontos, hogy el tudd lazítani az izmaidat. Első használatkor én is stresszes voltam egy kicsit, akaratlanul is feszültek az izmaim, így nekem is fájt, ez normális.


25/L

2011. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs eléggé megszívva, akkor szinte lehetetlen kihúzni. Miért akartad kivenni olyan hamar? Hagyd hogy megszívja magát és akkor gond nélkül kijön.
2011. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még nem szívta meg magát kellően azért volt,lazulj el ne görcsölj,legközelebb várj többet;)
2011. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

akkor azt vettem ki a válaszokból, hogy túl korán vettem ki és túl görcsös voltam. ezen megpróbálok javítani :)

2011. márc. 26. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!