Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valószínűleg hüvelygombám...

Ha valószínűleg hüvelygombám van élhetek nemi életet? És tampont lehet használni?

Figyelt kérdés

Szerintem hüvelygombám van viszket meg éget elkezdtem kenegetni canesten krémmel. Ha esetleg nem lehet így nemi életet élni akkor mennyi idő kb. mire elmúlik?


16/L


2011. márc. 26. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Hüvelygombára nem elég a krém. Kúpot is kell használni.

A kezelés alatt semmiképpen nem ajánlott a nemi élet.

A tamponhasználat sem, mert ott fog pangani az egész a hüvelyben és egy fertőzés esetén csak súlyosbít az egészen. De menstruáció esetén egyébként sincs értelme a kezelésnek. Utána kell elkezdeni.

2011. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz, a gomba nem játék, én másfél évig bajlódtam vele.
2011. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 2 éve szívok...
2011. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Orvos nélkül nem lehet megoldani?

Nem szeretném itthon bejelenteni...:S

2011. márc. 26. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Már miért kéne bejelentened.

Csak elmész orvoshoz, ennyi.

Nagyon súlyos következményei lehetnek egy ilyen fertőzésnek ha nincs rendesen kikezelve. Hosszú távon meddőséget is okozhat.

2011. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

addig kell kezelni amíg nem súlyos

kúp is kell és nem valami vény nélküli sz@r...már bocs

Budapesten tudok 2 gyereknőgyógyászatot is ha budapesti vagy írj

2011. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod milyen érzés az, amikor nem tudsz se állni, se ülni, folyton odanyúlnál, de úgy meg van dagadva, hogy nem férsz el a bugyidban? Milyen amikor annyi folyásod van, hogy néha azt hiszed bepisiltél? Pár hét múlva nem lesz kérdés a szex. Csak a gondolatától is olyan sírógörcsöd lesz, hogy kikelni az ágyból nem akarsz majd. Nekem ezek voltak a tüneteim, orvos kezelése mellett is. Menj el még időben! Nincs kibúvó.
2011. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szex kizárva, hacsak nem akarsz a partneredtől hallgatni, mert megfertőzted őt is.

Nekem 4-5 nap alatt csökkennek a tünetek, de biztos ami biztos alapon azt a hónapot csak gumival.

Canesten kombi, de a dokid felírhat jobbat is,mert sok krémre ellenállóvá válhatsz egy idő után.

2011. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!