Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hogy már ennyitől...

Létezik hogy már ennyitől megszűnt volna a hüvelygombám?

Figyelt kérdés

most kezdtem a diétát, de én eszem gyümölcsöt is, 1-2 naponta 1 db almát, más gyümölcsöt abszolút nem.

a többi mind zöldség, meg amit írnak hogy mit lehet.

betadine hüvelykúpot 4 napig használtam (14 dbos), másnap bio joghurtos tampont tettem fel (hétvégén semmilyen gyógyszertár nincs nyitva így nem tudtam mással helyetesíteni a pH egyensúlyt).

tegnap már nem használtam kúpot. nincs folyásom, nem viszket, és nincsenek tüneteim.

ez csak időszakos? szex már nincs 1 hete, ez is "segíthet".

a vicc most jön: 4 napja diétázom...


semmilyen grapfefruit csepp, vagy más gomba, baci ölőt nem használtam, csak napi 3-5 gerezd foghagymát eszem.


szerintetek?


2011. nov. 1. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy megszűnhet, nekem is 5 nap volt kb diéta nélkül...canesten combival. de azért érdemes csinálni még egy ideig hogy biztos legyen.
2011. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem 4-5 éve van, ezért diétázom.

nekem a canesten, vagy más kúp nem használt.

neked meddig volt?

2011. nov. 1. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1-szer volt eddig 1 éve, 5 napig tartott, canesten combit használtam és ennyi volt.
2011. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

elmondanám a gombák életünk szerves részei

teljes kiirtásuk lehetetlen

nekünk arra kell ügyelni, hogy ne szaporodjanak el

ezért van a hüvelynek savas kémhatása - amire simán ügyelhetünk hogy fennmaradjon(kúpok, irrigálás, étrend)


akinek folyamatosan visszatérő panaszai vannak, annak nagyon ügyelnie kell arra, hogy hosszan tartó legyen a kúpos kezelés (14-21 nap)

és ezután segítse magának a savas háztartást, hogy visszaálljon

2011. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon szépen köszönöm :)
2011. nov. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!