Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim szőrtelenítés kozmetikus...

Intim szőrtelenítés kozmetikusnál. Válaszolnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval nagyon erősen gondolkozok rajta, hogy el kellene mennem egy kozmetikushoz gyantáztatni intim területen, mert a borotvától néha nagyon be tudnak gyulladni a szőrtüszőim, meg amúgy is, nem túl élvezetes 2-3 naponta borotválkozni és csúnya is, piros meg kipattog..

De nem tudom, elég szégyenlős típus vagyok, tuti kellemetlenül érezném magam ilyen helyzetben.. Vélemények érdekelnének ez ügyben. Igazából mindenféle élmény, tipp, tanács, bátorítás, lebeszélés, bármi.. Mennyire fáj, meddig tart a szőrtelenítési folyamat kb, meddig tart utána a hatása, mennyibe kerül stb.


2011. márc. 26. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, hiszen ez épp olyan, mintha nőgyógyászhoz mennél. A kozmetikus se élvezetből foglalkozik a puncikkal.
2011. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne még, hogy mennyire kell, hogy megnövesszem a szőrt, mielőtt elmennék gyantáztatni?
2011. márc. 26. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kozmetikusom azt mondta, hogy rövidre kell meghagyni a szőrt, mert akkor nem fáj annyira.
2011. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyantáztatás mindig fáj, én a borotvánál maradtam inkább. Ha csak az zavar, hogy szégyenlős vagy akkor hajrá.
2011. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyantázó lapokat is, ezekkel magadnak is megcsinálhatod. A gyantázás sajnos mindig fáj, ezzel nem lehet mit tenni. Maradj inkább a borotvánál, előtte töröld át intim törlővel, vagy pre shave-vel, utána after shave balzsammal. Nekem is mindig begyulladt, de after shave-vel ez megszünt.
2011. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!