Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál hogy zajlik az...

Kozmetikusnál hogy zajlik az intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Még sose vettem le a bugyimat mások előtt, de a barátommal már tervezzük az első együttlétet, előtte pedig el szeretnék menni gyantáztatni... Csak félek, hogy nagyon fog fájni meg kellemetlen is lesz... Légyszi normális válaszokat! Fontos lenne!!!
2011. máj. 28. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell levenned a bugyid,csak félrehúzni.a kozmetikus nő (általában...:) látott már ilyet és amúgy sem azt nézi..hanem a szőrt.ne félj elmenni
2011. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem kellemetlen volt az első intim gyanta, mert borzasztó zavarban voltam. Észrevette a csaj is, és megnyugtatott:

Tök rendes volt, ezt mondta:

Ne aggódj, én mindennap ezt csinálom, ez teljesen természetes dolog.


Olyan felsőben mentem, ami kicsit hosszabb volt, és levettem a nacim meg a bugyim, de a pólóm leért, és eltakart ott lenn, és nem volt olyan kellemetlen, mintha kapásból "meztelenül" álltam volna ott.


Felfeküdtem az asztalra, és felhajtottam a pólót, ő meg legyantázott. Első alkalommal nem szedte le az egészet, mondta, hogy a bőröm sokkot kapott volna. Szorítsd össze a fogad, és gondolj a végeredményre, milyen jó lesz, hogy végig csináltad.

Lehetőleg mielőtt mész kozmetikushoz, mosakodj meg ott lenn, neked is kellemesebb érzés, hogy nem "fülledten" állítasz oda, és nem azon agyalsz, hogy vajon mit gondol, milyen igénytelen vagy.


ja, és azt is megkérdezte, milyenre szeretném, teljesen csupaszra, vagy egy kis csíkot meghagyjon-e, gondold ki.


Sok sikert!

2011. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vok, csak akkor kell levenni a bugyit, ha az egészet le szeretnéd szedetni, ha csak a bikini vonalt, akkor csak félrehúzod a bugyit.
2011. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh köszi szépen! :) (Azért kicsit még tartok a dologtól...) De akkor szerintem én is egy hosszabb felsőben megyek.
2011. máj. 28. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már három helyen is jártam ilyen ügyben, mindenhol nagyon kedvesek voltak. Hidd el ha jó a kozmetikus akkor megnyugtat meg beszélget veled, hogy eltereje a figyelmed. (az egyik csajszi olyan szórakoztató volt, hogy végigröhögtem az egészet pedig azért fájt rendesen). Arra figyelj, hogy nehogy papíros gyantával kezdje el tépni hanem olyannal amit csak így felken és ő maga kézzel lerántja, sokkal kevésbé fáj. Plusz ha gondolod vegyél be egy fájdalomcsillapítót 1 órával előtte, nekem ez be szokott válni és kevésbé fáj. Vagy igyál meg egy felest (ezt még nem próbáltam de ajánlották már), de egyszerre ne csináld a kettőt. Esetleg vigyél magaddal intim törlőkendőt és mielőtt befekszel töröld meg magad így nem azon fogszizgulni, hogy milyen az illatod ott lennt. Remélem segítettem :)
2011. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen hogyne! :) Erről élőben úgyse mertem volna senkit megkérdezni :D
2011. jún. 1. 00:48
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, gondolom azóta elmentél. :D Előtte a szőr hosszát le kell vágni, vagy elintézi azt is a kozmetikus? :)
2014. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!