Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Békéscsabaiak! Dr. Maczó...

Békéscsabaiak! Dr. Maczó Norbert nőgyógyászról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A tapasztalataitok érdekelnének, illetve bármilyen információ a magánrendeléséről.
2011. márc. 27. 20:45
 1/6 anonim válasza:
Szia!Én hozzá járok,most vagyok 14 hetes terhes.Engem is érdekelnének a vélemények,mert eleinte nagyon elégedett voltam vele,de mostanra nagyon sok rosszat hallottam róla.Nekem az előző nőgyógyászom ajánlotta,hogy nagyon jó.Tényleg az volt és lelkiismeretes,de az utolsó ultrahangon nem mondhatom ezt.Nagyot csalódtam benne,semmit sem tudtam megkérdezni gyorsan lezavarta a dolgot és elvette a pénzt, majd 2 hónap múlva akar egy másik dokival megnézetni ultrahangon,aztán egy hétre rá megint ő.Ez azért is gáz mert nem problémamentes a terhességem és az ember azt várná,hogy hamarabb megnézze.Állítólag nagyon sok műhibát csinál,nem veszi észre a down-kóros gyerekeket,a ciszták sokaságát és a szülésnél sem mindig csinálja a jól a dolgokat.Eléggé megijesztettek a hírek, mert nála akartam szülni,de a múltkori vizsgálattal sem voltam megelégedve.Viszont most tanácstalan vagyok vele kapcsolatban.
2011. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja magánrendelést a liget felőli terhesgondozóban végez bejelentkezés alapján,néha változó de egy héten 2szer délutánonként.Szerda,csütörtök, péntek.Általában ebből valamelyik 2 nap.
2011. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Én is hallottam már róla hideget, meleget, de sokan azt mondják hogy lelkiismeretes, figyelmes orvos, törődik a betegeivel és nem a pénzre hajt. Amit most leírtál abból nem ez jön le... Bár egy doki sincs akivel mindenki egyformán meg lenne elégedve.

Szerencsére nem vagyok otthon abban, hogy mi hol van a kórházon belül. Ahogy leírtad, nem ott van ahol a rendes szakrendelés szokott lenni?

2011. ápr. 10. 10:10
 4/6 anonim válasza:
Végülis ez is a kórházhoz tartozik csak hátul van nem a gyulai úton hanem a ligetnél,könnyen meg lehet találni.A híd felől közelítve először jönnek az épületek a ligettel szemben,régen biztosan bőrgyógyászat meg nem tudom mik voltak még ott.Aztán van egy beugró rész,mint egy nagyobb bejáró pont ahogy a másik végén elkezdődik a liget,oda be kell menni.Elég kicsi épületnek tűnik azt hiszem citromsárga,olyan hegyes kupolás tetejű.Ott van a terhesgondozás.
2011. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyébként nekem is ezeket mondták róla először és tényleg nem tűnt pénzéhesnek viszont legutóbbi tapasztalat nem volt jó.Én is ezt gondolom,van akinek jó, van akinek nem, változó.De egyfolytában azon jár az eszem,ha valami gond lesz a babával vagy a szülés közben akkor lehet hogy ezerszer megbánom ha nem hagyom ott.Egyébként szerintem meg sem ismer ez még elég zavaró,pedig elég sokszor jártam nála.Minden alakalommal el kell mondanom a történetemet elölről.
2011. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez tényleg zavaró lehet. Elhiszem, hogy sokan járnak hozzá, meg nem lehet mindenkinek penge az arcmemóriája, de azért néhány alkalom után illene, hogy legalább felismerjen.

Tényleg köszönöm a segítségedet meg az útbaigazítást és jó egészséget kívánok neked és a babának! :) Remélem megtalálod azt az orvost aki tényleg lelkiismeretesen segít majd a várandósságod és a szülés alatt is.

2011. ápr. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!