Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idő előtti erős vérzés fogamzá...

Idő előtti erős vérzés fogamzásgátló mellett. Mitől?

Figyelt kérdés

Egy éve műtöttek miómával és endometriózissal és teratómával.


4 hónapja szedek elvileg pont az előző betegségeim miatt Diane 35-öt. Eddig is voltak kisebb köztes vérzések, de akkor az még "betudható" volt a gyógyszeres kezelés kezdetének. 4-ik hónap után viszont, megint el kezdtem nagyon erősen vérezni mégpedig egy héttel a "hivatalos" időszak előtt. Voltam dokinak az elmúlt hónapban kétszer is...ne tudja mi okozhatja a vérzést. Ő műtött egy éve.


Azt tudom, hogy nem sikerült kivennie teljesen a miómát csak egy részét. Az endometriózis sem az a betegséget, ami nyomtalanul elmúlik egy műtét után.


Okozhatják ezek a vérzést?

Köszi a választ! /nyílván tudom hogy keresnem kell egy másik dokit...,aki mond is valami értelmeset


2011. márc. 28. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a dokid megvizsgált és nem tudja a választ, szerinted amatőrök, vizsgálat nélkül tudnak értelmeset mondani? Mert szerintem nem. Ha mégis mondanak valamit, és te meg elhiszed, az elég nagy butaság lenne.
2011. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy a Diane 35 egy szar.

Én is azt szedtem, és 6 évig semmi gáz nem volt. De most az orvosom azt mondta hogy nem hajlandó felírn itöbbet. mert káros a májra. Nem vagyo korvos, de az tudom hogy ezt ha lehet hagyd el.mert minél tovább szede annál nehezebb lesz leállni róla, mert a megvonása mindenféle mellékhatásokat okoz. Akkor lehet ez ha elfelejtetted bevenni. ha ez nem történt meg, akkor valószínűleg valami olyan van amire itt nem fogják tudni a választ. ésigen keress egy másik dokit. lehetőleg ne sztksat. mert az szarika fejedre. vagyis nagyon ritka az aki nem. Sok szerencsét

2011. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Diane 35-öt nem szabad felírni fogamzásgátlóként, oda is van írva a fog.gátló összesítő táblázat mellé, hogy kizárólag bőrgyógyászati alkalmazásra , max fél évig, ugyanis nagyon magas a hormontartalma és tönkre teheti a májat.Szerintem ez az alapbaj, hogy ezt szeded, ideje váltanod egy normális gyógyszerre.HA továbbra is megvan a tünet, endokrinólógushoz kéne menni.

Nekem ugyanilyen bajom van, már 3 -szor váltottunk gyógyszert 7 hónap alatt és mindig a levél utolsó 10 szeménél vérzés kezdődik. És minden gyógyszernél ez van, szóval nem a gyógyszerek rosszak, hanem az én hormonszintem nem jó, most megyek endokrinológushoz.

2011. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost.
2011. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!