Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombától fájhat a szex?

Hüvelygombától fájhat a szex?

Figyelt kérdés

Multheten szerdan voltam orvosnal, irt kupot, krémet, és tegnap tudom nem kellett volna de megpróbáltunk szeretkezni.

Azért csak próbáltunk mert eléggé fájt, és szinte be sem nedvesedtem.

És utána is égett egy darabig.

Jól gondolom hogy még nem múlhatott el teljesen és azért fájt?

Veszek ma canesten combit, megpróbálom azzal helyrehozni...

Mert úgy érzem már annyira nem ég..és a viszketés megszünt, meg tükörben ahogy vizsgálgattam hát szebb de még nem mult el teljesen.

Ha el is mulik mennyi idő kell mire teljesen régi leszek.

3 hónapja hagytam abba a fog.tabit és gondolom attól kaphattam.

Eléggé frusztrál ez a helyzet, főleg hogy kivánom....azt hittem hamarább elmulik...


2011. márc. 29. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérlek, mondd, hogy használtatok gumit legalább... Mert a gumival való szex legalább védi a párod és téged az újrafertőzéstől, de amúgy a latex ilyenkor nem tesz jót...


Párod kezelve volt?

Bizony, még nem kellett volna ezzel erőlködni. Lehet, hogy kezdhetetd újra az egészet, és a párod is.

2011. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha elfogy a Canesten kombi, vegyél a patikában olyan készítményt , pl.Protexin Gynophlillust, ami visszatelepíti a " normál hüvelyflórát. " Utánna már nem lesznek gondjaid. Ezt sajnos a dokik elfelejtik elmondani, ( nem bántani akarom őket ), de a kezelés után fontos, a normál hüvelyflóra helyreállítása.
2011. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!