Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után mit lehet tenni...

Szülés után mit lehet tenni annak érdekében, hogy ne legyen kellemetlen a szex? Már 5 hónapja szültem de még mindig vannak olyan pózok amik nem igazán jók nekem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szules utan ezert ajanlott a masszirozas, es a testmozgas, talan kezdjel el erobicozni!
2011. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Aha... látszik, hogy az első nem szült. Nem lehet ugrabugrálni, mert úgy elapad a tejed, mint a huzat.

Masszírozás alatt nem tudom, mit értett, de a testmasszázs megint csak tilos, mert méregtelenítő hatása van, ami következtében a kiválasztódott mérgek bejutnak az anyatejbe, azzal pedig a babába.


Szerintem jobb lenne, ha inkább a nőgyógyászoddal konzultálnál, mielőtt valami nagy hülyeségre vesznek rá teljesen tudatlan emberek.

2011. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
4 gyereket szultem, es mindegyik szules utan tornaztam! A lanyom szinten, sot a szules utan 6 hettel egy azsiai masszor gyurta at tobbszor, es meg szoptatott, tehat ehhez semmi koze. Szoptatas alatt erobicozni nem leeht, de masszirozni igen, de szakember vegezze!
2011. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Mindig érdekesek számomra az ilyen válaszok... És akkor mi van, ha őt megmasszírozta a masszőr?? Honnan tudjuk, ki ellenőrizte le, hogy milyen méreganyagok jutottak ezáltal esetleg a baba szervezetébe? Na ennek majd utánanézek én is, mert most már érdekel.
2013. ápr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!